GüvenliGeri Ödeme Garantisi

Linesis.com yeni bulundurma (web hosting) hizmeti satın alan müşterilerine, 3 gün koşulsuz para iade garantisi vermektedir. Bu 3 günlük süre, müşteri Hosting hizmetinin açılması ile baslar ve taahhüt edilen sürenin dolması ile son bulur. Müşteri bu süre içerisinde hesap iptali başvurusunda bulunursa, iptal başvurusunun ardından müşteri Hosting hizmeti  derhal kapatılır ve yapılan tahsilatlardan işlem ücreti ve masrafları düşüldükten sonra kalan tutar, linesis.com kullanıcı hesabına başka bir işlemde kullanılmak üzere kredi olarak yüklenir. Yapılan ödeme k.kartına iade veya banka hesabına iade vs. şekilde geri ödenmez. 

Sınırlamalar

Müşteri hesabinin Hizmet Sözleşmesi'nde belirtilen durumlardan kaynaklanan sebeplerle askıya alınması durumunda ve/veya yenileme işlemlerinde 3 gün geri ödeme garantisi geçerli değildir. 
On-line işlemlerde sık sık problemlerle karşılaşılabilmektedir. Web sitenize ve diğer servislere, Linesis’in altyapısından kaynaklanmayan problemler dolayısıyla ulaşamadığınız zamanlar olabilir. Internet hizmetinizi aldığınız Internet servis sağlayıcınızdan veya ISS'niz ile Linesis arasındaki altyapı ve routing problemlerinden kaynaklanan bağlantı yavaşlıkları ve hatta kopmalar yaşanabilir. Bu türden sebeplerle ortaya çıkan problemlerden Linesis sorumluluk kabul etmemektedir. Servis sürekliliği garantisinin tek ölçütü IP Switch şirketinin, What's Up Gold yazılımının sağladığı aylık istatistiklerdir. 
Linesis gerektiği zamanlarda sunucular ve network donanımları üzerinde çeşitli bakımlar yapmaktadır. 
Bu tür sistem bakımları hesap kontrol panelleri ve duyuru servisleri aracılığıyla müşterilerimize duyurulacaktır. 
Bu tür bakımlar sırasında meydana gelen servis kesintileri, servis sürekliliği garantisi kapsamında değildir. 

* Adınıza Tescil edilen alan adı domain iptali YAPILAMAZ
* Alan adı domain ücreti için geri ödeme  YAPILAMAZ.  

Linesis.com

Partner
Copyright © 1999 - 2024 linesis.com Tüm hakları saklıdır.
Kredi KartlarıSSL
Linesis Online Destek
İnsan Kaynakları