Yaşam Periyodu  .BEL.TR Yaşam Periyodu

.BEL.TR Alan Adı Satın Al
Aktif [Active] 1 - 5 Yıl
Askıda [On Hold Period] 0 Gün
Rehinde [Redemption Period] 0 Gün
Silinme Periyodu [Pending Delete Period] 90 Gün

Özellikler  Özellikler

Açıklama Kurumsal başvurunun yapılabildiği ve sadece Belediyeler için tahsis edilebilen 'ilk gelen alır' ilkeleri ile tahsisi yapılan domain adı.
Kullanım alanı Web üzerinde Belediyelerin kullanımına yönelik olarak tasarlanmış olmakla birlikte, domain tahsisi için genel kurallara uygunluk şartları aranır. “.bel.tr” domain adları, kurumsal başvurunun yapılabildiği ve “ilk gelen alır” ilkeleri ile tahsis yapılan domain adlarıdır.
Kısıtlamalar
Kayıt Koşulu Alan adının tahsisi için, alan adını kullanacak belediyenin başkanı tarafından imzalı ve mühürlü hazırlanan alan adı talep belgesinin taranıp email ile destek@linesis.com adresine gönderilmesi gereklidir.
Transfer .tr uzantılı alan adları için transfer siparişi kabul edilmektedir.Bu işlem için "ilişkilendirme formunun" doldurulup tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Karakterler Alan adının uzunluğu; en az 3, en fazla 63 karakter uzunluğunda olabilir. (alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.)
Cezalı Yenileme .beltr alan adları için talep edilen cezalı kurtarma bedeli $ şeklindedir.
Partner
Copyright © 1999 - 2024 linesis.com Tüm hakları saklıdır.
Kredi KartlarıSSL
Linesis Online Destek
İnsan Kaynakları